O mnie

Uwielbiam buty. Kupować, nosić, oglądać, podziwiać. Drugą rzeczą, którą uwielbiam to czytanie książek, od najmłodszych lat pochłaniałam lektury i nie tylko. Na początku książki przygodowe, oczywiście całą serię Przygody Tomka Sawyera, następnie nastoletnie powieście o miłości, potem romanse, a od dłuższego czasu namiętnie pochłaniam kryminały i thrillery. Zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów.

Buty… Szpilki, baleriny, kozaki, botki, japonki, sandałki, espadryle, koturny… Coraz więcej ich w mojej kolekcji, z utęsknieniem czekam na nową garderobę z miejscem dla nich, ale to jeszcze przyszłość. Zapewne znajdziecie tu zdjęcia (początkowo pewnie mało profesjonalne) nowych łowów, ale nie tylko. Będę wrzucać swoje ulubione egzemplarze, bez których nie mogę sobie wyobrazić danej stylizacji.

Będzie to miejsce, gdzie chciałabym podzielić się z Wami opinią odnośnie przeczytanych książek, być może będzie ona Wam pomocna przy wybraniu towarzyszki w podróż, czy też chwile spokoju przy herbacie na fotelu… Nie spotkacie tutaj samych nowości, lecz też publikacje, które wpadły mi w ręce, z polecenia czy też w innej formie. Jedynym moim zastrzeżeniem to książka w formie tradycyjnej. Nie słucham audiobooków oraz nie czytam e-booków (choć przez kilka kryminałów Coben’a w takiej formie przebrnęłam). Muszę czuć w ręce ciężar książki, jej zapach, szelest kartek…

Zapraszam do lektury.

Shoesbook and more